http://www.nanogen.pl/
Gęstsze włosy w 30 sekund !
Home | Kontakt | Regulamin | Wszystkie produkty | Koszyk
E-mail: Hasło: załóż konto | zapomniałeś hasła? - kliknij
Łysienie
Przeszczep włosów
Włosy
Peruki
Łupież
Wypadanie włosów
Siwe włosy
Kosmetyki
Środki na porost włosów
Zagęszczanie włosów
Farbowanie
Stylizacja
Fryzury

Łysienie

Zdajemy sobie sprawę z tego, jak nieprzyjemna jest utrata włosów. Największy problem stanowi ona dla osób młodych i kobiet, które tracą w ten sposób ważny atrybut swojej urody. Osoby zmagające się z łysieniem są nierzadko traktowane jako gorsze, zaniedbujące się a nawet chore. A przecież jest to dolegliwość, na którą cierpieć może każdy z nas – nawet ci, którzy z niezwykłą troską pielęgnują swój wygląd. Nie jest to wprawdzie problem szkodliwy dla zdrowia, ale jego konsekwencje mogą być niezwykle poważne, szczególnie w przypadku młodych osób, które tracą pewność siebie, a nawet popadają w depresję.

Przez wiele lat nie znaleziono sposobu na to, aby zwalczyć łysienie. Dzisiejszy rynek proponuje jednak wiele środków, które wykazują wysoką skuteczność w tym zakresie. Jednym z tego typu preparatów jest Nanogen. Już po pierwszym zastosowaniu Nanogenu zauważyć można lepszą kondycję włosów. Poprawia się ich gęstość, stają się miłe w dotyku i zdecydowanie lepiej się układają. Nanogen poprawia nie tylko wygląd, ale także samopoczucie i sprawia, że wzrasta pewność siebie.

Nasz serwis powstał z myślą o osobach, które chciałyby uzyskać więcej informacji na temat tej dolegliwości, jej przyczyn oraz sposobów leczenia. Dostarczamy Państwu sprawdzone informacje na temat tego problemu, mając nadzieję, że okażą się one przydatne.

Łysienie plackowate

Bardzo często występuje ono nagle i w różnym wieku. Są to pewne ogniska, gdzie włosy zaczynają wypadać. Zwykle umiejscawiają się one na tyle głowy, czasami w okolicach czoła. Przy wypadaniu włosów nie ma zaniku mieszków włosowych, chyba że proces jest postępujący i zostawi się go bez leczenia. Na pewno jedną z przyczyn jest wyczerpanie organizmu m. in. przez choroby, duże dawki antybiotyków, przebyte operacje, stresy nerwowe, zmiany hormonalne, zatrucie organizmu. Tak jak przy leczeniu łysienia łojotokowego, przyjmuje się duże dawki witamin, szczególnie grupy B, B2 (ryboflawina). Witamina B reguluje procesy, jakie zachodzą w przemianie komórkowej. Maści oraz płyny do codziennego wcierania zaleca i przepisuje lekarz. Obok łysienia łojotokowego i plackowatego może występować również przemijające, tzn. po przebytych chorobach zakaźnych (tyfus), po ropnych chorobach skóry głowy i grzybicach owłosionej skóry głowy. W takim przypadku również potrzebna jest interwencja lekarza dermatologa, stosowanie zewnętrznych i wewnętrznych leków leczących tego typu dolegliwości i wzmacniających organizm.


Graficzne przedstawienie działania Nanogenu
krok 1
krok 2
krok 3


przed
po
przed
po
przed
po